24/7 eTV BreakingNewsShow : Dzvanya pane bhatani rezwi (kuruboshwe kuruboshwe rwevhidhiyo)
Kuputsa Nhau Dzenyika Dzepasi Pose Kuputsa Kufamba Nhau Bhizinesi Kufamba Greece Kupwanya Nhau Hawaii Kupwanya Nhau Hospitality Industry Indonesia Kuputsa Nhau nhau Kuvakazve Kutarisirwa ushanyi Kufamba Kwamugumo Kwidziridzo Kufamba Wire Nhau Trending Now USA Kuputsa Nhau Akasiyana Nhau

Kuvira kwezuva kweHawaii Kwakanaka Asi Kwete Kwakanakisa?

Kuvira kwezuva kweHawaii Kwakanaka Asi Kwete Kwakanakisa?
Kuvira kwezuva kweHawaii Kwakanaka Asi Kwete Kwakanakisa?
rakanyorwa Harry Johnson

Chidzidzo ichi chakatarisa huwandu hwezvinyorwa zvekufamba uye mablog anokurudzira kuenda, huwandu hwezvakatumirwa pa Instagram uye huwandu hwekusvibisa hunokonzerwa nechiedza chekugadzira.

Print Friendly, PDF & Email
  • Chidzidzo chitsva chinoratidzira akanakisa ekuvira kwezuva kutenderera pasirese.
  • Mazhinji ezuva rakanyura kwazvo muUnited States anogona kuwanikwa muHawaii.
  • Iyo nzvimbo yakamiririra kupfuura chero imwe yaive chiwi cheGreek cheSantorini.

Nezvirambidzo zvekufamba zvichidzikisira zvishoma nezvishoma, kutsva kutsva kunoratidza nzvimbo dzakanakisa dzekuvira kwezuva kupota nyika uye Hawaii ndiyo nzvimbo yechitatu yakanakisa.

Chidzidzo ichi chakatarisa huwandu hwezvinyorwa zvekufamba uye mablog anokurudzira kuenda, huwandu hwezvakatumirwa pa Instagram uye huwandu hwekusvibisa hunokonzerwa nechiedza chekugadzira munzvimbo yega yega kuti vape mamakisi ekuvira kwezuva kubva gumi.

Nzvimbo dzepamusoro gumi dzakanakisa dzekuvira kwezuva uye kubuda kwezuva

chinzvimboEndanyikaNhamba yezvinyorwa / mablog Sunset Instagram zvinyorwaKubuda kwezuva Instagram machiraYakabatanidzwa kunyura kwezuva & kubuda kwezuva Instagram zvinyorwaKupenya (mcd / m2)Sunset Chikamu
1SantoriniGirisi12105,6922,417108,1090.6278.29
2BaliIndonezhiya5154,37620,590174,9660.2167.13
3Hawaiinyika dzakabatana5113,66620,869134,5350.1796.62
4Rio de JaneiroBhuraziri4231,1932,874234,0679.625.70
5Grand Canyon National Parknyika dzakabatana78,1633,31911,4820.1735.65
6Angkor WatKambodhiya61,96021,94323,9030.2685.49
7Key WestFlorida643,6102,65746,2672.245.38
8MarudhivhuMarudhivhu616,0261,19017,2160.9165.27
9Haleakalānyika dzakabatana410,08633,04943,1350.1755.15
10UluruOsitireriya416,6769,05625,7320.1724.93

Iyo nzvimbo yakasarudzika kupfuura chero chimwe chiwi cheGreek cheSantorini, icho chinofungidzirwa nevakawanda kuve chakanakisa pazvitsuwa zvidiki zvemunyika, inozivikanwa nekuda kwemakomo ayo marefu uye nedzimba dzakacheneswa pamhenderekedzo yeGungwa reAegean. 

Santorini yakakurudzirwa muzvinyorwa zvakawandisa kupfuura chero dzimwe nzvimbo dzatakatarisa uye zvakare haina kutambura nekusviba kwechiedza semaguta makuru, ine kupenya kwe0.627 mcd / m2.

Yechipiri yakanaka nzvimbo yekuvira kwezuva matenga ndeyeBali muIndonesia. Bali ine mahombekombe mazhinji mumahombekombe ekumadokero senge Jimbaran Beach kwaunogona kuona zuva richidzika nechinwiwa kana kurumwa kuti udye mune imwe yemahombekombe egungwa uye maresitorendi sezvo zuva rinodonha kuseri kwegungwa.

Mazhinji ezuva rakanyura zvakanyanya muUnited States anogona kuwanikwa muHawaii, kusanganisira kuHaleakalā yenyika paki, asi iyo Aloha Nyika zvakare musha kune mamwe emahombekombe akanakisa pasirese zvakare uye inouya munzvimbo yechitatu mukutsvaga. Iyo jecha jena rinopenya reanofarira eKohala Coast akakodzera kutarisa iyo Pacific Ocean inoshandura yakajeka mimvuri yepingi, yero, uye orenji.

Print Friendly, PDF & Email

Nezvomunyori

Harry Johnson

Harry Johnson anga ari iye mupepeti wedhisheni we eTurboNews kweanenge makore makumi maviri. Anogara kuHonolulu, Hawaii, uye anobva kuEurope. Anofarira kunyora nekuvhara nhau.

Leave a Comment