Kuputsa Nhau Dzenyika Dzepasi Pose Kuputsa Kufamba Nhau Bhizinesi Kufamba tsika nemagariro dzidzo Entertainment nhau vanhu Kutarisirwa ushanyi Kufamba Wire Nhau Trending Now

Nzvimbo dzepamusoro gumi dzemahara munyika

Nzvimbo dzepamusoro gumi dzemahara munyika.
Nzvimbo dzepamusoro gumi dzemahara munyika.
rakanyorwa Harry Johnson

Sezvo hunyanzvi hwedhijitari huri kushandura nzira yatinoshanda nayo, maawa emuhofisi akajairika ave kuita chinhu chekare.

Print Friendly, PDF & Email
  • Japan ndiyo yakaipisisa nyika kune vanozvimiririra, ine Freelancer Score ye3.99/10 chete. Izvi zvinokonzerwa nekusaita zvakanaka zvakanyanya maererano nekutsvaga kwekushanda wega, kuderera kwekodzero dzepamutemo dzevashandi, uye kusaita zvakanaka paGlobal Gender Gap Index.
  • Singapore ndiyo nyika ine internet inokurumidza kukurumidza pa256.03 Mbps. 
  • Iyo Netherlands ine yakanyanya kufarira kune mafreelancers ne1,305 kutsvaga kuri kuitwa pa100,000 vanhu.

Sezvo digital innovation iri kushandura mashandisiro atinoita basa, uye nguva dzemuhofisi dzakajairika dzave chinhu chekare, nyanzvi dzezvemari dzakaona nyika dzakanakisa pasi rose kuve anoshanda akasununguka.

Kuitisa chidzidzo ichi, nyika dzakapihwa zvibodzwa zvakajairwa kubva pagumi pachinhu chimwe nechimwe, kusanganisira kumhanya kwebroadband, mutengo wekurarama, simba rekodzero dzevashandi, indekisi yemufaro uye kuwanikwa kwenzvimbo dzekushandira pamwe.

10 nyika dzakanakisa kuve freelancer:

chinzvimboZita renyikaBroadband Kumhanya Chikunguru 2021 (Mbps)Broadband Mutengo weMwedzi 2020 (USD)Kutsvaga Kushanda Kwemahara pa100,000Statutory Rights 2019Global Gender Gap Index 2020Mutengo weHupenyu pamunhu, pamwedzi (USD)Co-Working Spaces pa100,000Happiness Index 2017-2019Freelancer Score
1Singapowo256.0333.431,05880.724971.092.326.3777.35
2Nyuzirendi164.0662.94554120.799944.862.187.37.20
3Speini187.8843.4368950.795719.371.586.4016.53
4Ositireriya85.3259.25964110.731974.161.957.2236.49
5Dhenimaki208.552.0255880.7821,094.991.087.6466.48
6Kanadha174.5376.1464990.772889.21.567.2326.45
7Siwizarendi214.8269.3767260.7791,586.172.507.566.36
8Rituaniya132.1813.3559960.745617.421.646.2156.35
9Siwidheni163.3148.437970.82953.141.237.3636.34
10Ayarendi116.1948.5561670.798979.521.717.0946.27

Singapowo anotora nzvimbo yepamusoro senzvimbo yakanakisa yekushanda seanoshandira akasununguka muna 2021, aine zvibodzwa 7.35. Singapore inobatsira kubva kubroadband iyo inokwanisika ($33.43 pamwedzi) uye yakanyanya kukurumidza (256.03 Mbps). Nyika inoita zvine simba mukati mebhodhi, kunyangwe isiri iyo yakachipa nzvimbo yekugara uye pachine nzvimbo yekuvandudza maererano neiyo Happiness Index mamakisi.

Print Friendly, PDF & Email

Nezvomunyori

Harry Johnson

Harry Johnson anga ari iye mupepeti wedhisheni we eTurboNews kweanenge makore makumi maviri. Anogara kuHonolulu, Hawaii, uye anobva kuEurope. Anofarira kunyora nekuvhara nhau.

Leave a Comment

1 Comment

  • Ndisanganiseiwo nechikuva chenyu chekunyora nyaya. Ndiri munyori wechinyorwa ane hunyanzvi ane makore matatu echiitiko ane top-notch girama isina plagiarism.